Květen 2011

Smutné príbehy...1.

29. května 2011 v 8:19 | Romco

Byl jednou jeden ... chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech ... mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech.Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a s úsměvem se zeptala: "Můžu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsměv, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě ji odvětil: Ano, eeehhh, uuuhhh... rad bych koupil jedno CD. Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. "Chceš to zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsměvem. Odpověděl že ano a kýval souhlasně hlavou; ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domů a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domů, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby si s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil, a on se chytl za srdce a ... vyšel odvážně k obchodu. Koupil si CD a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.
to be dole pod textom :)

Smutné príbehy...

29. května 2011 v 8:14 | romco


Máme tu zopár smutných príbehom a neakú muziku :)

Crrrrrrr!

Matka zdvihla slúchadlo: "Áno?", Bola na ONA, pýtala sebe n. jej syna; Matka začala úplne zničená plakať povedala: "Ty na nevis ... Včera zomrel?." Bolo príliš dlho Ticho, až na plač matky, ktorý sebe som slúchadle ozýval. Neskôr vstúpila do izby svojho Matka syna, ABY HO si pripomenula. Rozhodla o sebe začať s triedením jeho vecí. Otvorila šuflík a na jej Prekvapenie sebe tam týčili hory CD, ktoré neboli Ani rozbalené. Bola zvedavá, bolo tam toľko k videniu Ona o sebe nemohla udržať: Vzala Jedno, Sadla si n. posteľ začala rozbaľovať CD a našla u neho priložený i kus papierov. Matka ho vzala do ruky začala cista. Stálo Na ŇOM: "Ahoj JSI Fakt milý, chcel si si o sebe niekedy vyjsť mnou Mam Ťa rada ... Sofia!?." S hlasitou emóciou otvorila matka ešte jedno CD aiz naj vypadol zoznam papierov, edited ZO všetkých balíčkov ... Na všetkých bolo napísané na to isté.
____________________________________________________________________________________________________

Malý chlapec prišiel za maminou a povedal jej: "Mami ja som ti pokreslil postelné prádlo..." *Pozrel smutne len kútiky sa mu chceli usmievať. Mama sa na neho strašne nahnevala a zbila ho tak silno že jejto bolo až nepríjemné. Chlapec ostal nehibne ležať na zemi. Mama si sadla na gaouč a predíchavala to. Po chvílii prišla ku jej posteli kde bolo napísane jej rúžom srdiečo a v ňom: Mamička ľúbim ťa! ... A smajlík. Mama sa so slzami v očiach rozbehla za dieťaťom a silno ho objala . Keď videla že nereaguje začara zúfalo revať o pomoc a prosiť ho aby sa sobudil.... Bolo už neskoro.... Chlapčekovo srdiečko už nebilo....Poviedka č 1. Strastiplné cesty :)

25. května 2011 v 14:11 | :D
Tákže... kliknite na celý článok :)